Wariacje

Zakończone Spektakle Data rozpoczęcia: 18.10 godz.: 16.00 Miejsce: sala widowiskowa

Serdecznie zapraszamy na spektakl Wariacje na podstawie sztuki teatralnej B. Schaeffera Rondo.

Amatorska grupa teatralna Teatr Po Pracy zaprasza do surrealistycznego świata kobiet. Groteskowa forma sztuki nie traktuje wyłącznie o kobietach, bo chociaż mężczyźni nie biorą udziału w przedstawieniu, to odniesień do świata męskiego i relacji damsko-męskich nie brakuje. Sen czy jawa? Intryga czy urojenie? Komedia czy dramat? Odpowiedzi na te pytania otrzymacie Państwo 18.X. 2014 roku na deskach sceny czechowickiego Miejskiego Domu Kultury.

Reżyseria, muzyka: Judyta Stocka

Redakcja: Natalia Dopierała (Ewa), Agata Kowalczyk (Olga), Urszula Siudak (Urszula), Patrycja Englert-Kotzian (Irena), Anna Żoczek (Anna)

Światło: Kamil Krzanowski

Wstęp: 10 zł.

Po spektaklu zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne dotyczące uczestnictwa w zajęciach teatralnych w sezonie 2014/2015.
Do zobaczenia!

Więcej informacji pod nr tel. 883 802 461