Kot w butach

Zakończone Spektakle Data rozpoczęcia: 28.11 godz.: 10.00, 11.45 Miejsce: sala widowiskowa

Znana wszystkim dzieciom historia niezwykłego kota. Pomysłowego, oddanego i odważnego. Jego ponadprzeciętne działania doprowadzają do usunięcia niewygodnego wszystkim Czarnoksiężnika, stosującego czarną magię…

Spektakl w konwencji lalkowej ze znakomitą oprawą plastyczną w reżyserii Stanisława Ochmańskiego jest doskonałą propozycją zarówno dla najmłodszego widza jak i jego dorosłych towarzyszy.
Spektakl polecany przez rodziców jako pierwsze doświadczenia teatralne. Chętnie oglądany nawet przez dzieci 3-4 letnie.

Spektakl przeznaczony dla dzieci do 10 lat.

Czas trwania: 1 godz. 10 min. (w tym przerwa: 20 min.)

Autor: Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria: Stanisław Ochmański
Scenografia: Barbara Wójcik
Muzyka: Michał Makulski
Teksty piosenek: Tomasz Pietrasik
Choreografia: Arkadiusz Buszko
Asystent reżysera: Małgorzata Łuczyńska
Obsada:
Kamil Katolik,
Karol Kojkoł,
Adam Kwapisz,
Dariusz Czajkowski/ Patrycy Hauke
Joanna Rząp,
Dominika Dzierżęga
Przygotowanie przestawienia finansowane z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Źródło: Teatr Dzieci Zagłębia

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie MDK.