Spotkania promocyjne

Zakończone Aktualności Data rozpoczęcia: 29.12 godz.: 17.00 Miejsce: hol kina Świt

Koło Badaczy Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste spotkania promujące książkę Świat naszych przodków. Tradycje wiosennego cyklu obrzędowego oraz premierę filmów poświęconych wiosennemu i jesiennemu świętowaniu.

29 grudnia 2014 (poniedziałek), godz. 17.00, hol kina Świt  – spotkanie promujące książkę Świat naszych przodków. Tradycje wiosennego cyklu obrzędowego.

30 grudnia 2014 (wtorek), godz. 17.00, Piwnica Muz –  premiera filmów poświęconych wiosennemu i jesiennemu świętowaniu na terenie naszej gminy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Publikacja opracowana przez Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Publikacja i filmy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi