Szkoła Talentów 2

Zakończone Aktualności

Wraz z Biurem ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do udziału w drugiej edycji Szkoły Talentów – jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 18.00- 20.30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach- Dziedzicach.

Zajęcia poprowadzą profesjonalni aktorzy: Katarzyna Gajowniczek, która występowała m.in. na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach oraz Kuba Abrahamowicz- ceniony aktor i reżyser, który w ostatnim czasie zasłynął „powołując do życia” Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza w Bielsku-Białej.

Warsztaty teatralne są doskonałą okazją do odkrywania samego siebie, obcowania ze sztuką i kulturą, do doskonalenia swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich. Zajęcia mają na celu kształtowanie osobowości młodzieży poprzez sztukę, naukę działania w zespole, doskonalenie umiejętności wypowiadania się słowem i gestem, elementarne zasady marketingu, poznanie dobrych obyczajów, zasad kreowania swojego wizerunku w zależności od podejmowanych ról życiowych. Organizatorzy wychodzą z założenia, że każdy może zostać artystą, tylko musi odkryć w sobie swój talent. Dlatego zaproszeni do udziału w warsztatach są wszyscy zainteresowani.

Cały koszt zajęć pokrywa Urząd Miejski, dlatego dla młodzieży udział w warsztatach będzie całkowicie nieodpłatny! Serdecznie zapraszamy!