Dni Czechowic-Dziedzic 2015

Zakończone Aktualności Data rozpoczęcia: 29.08

Tegoroczne Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się w ostatni weekend sierpnia. 29 sierpnia (w sobotę) zagrają zespoły: Harlem, Plagiat 199 i Coma.

30 sierpnia (w niedzielę) będzie Dzień Włoski – z miastem partnerskim Cortona. Będziemy prezentować kulturę i kuchnię włoską. Włoskie miasteczko zabaw dla dzieci, występ młodzieży z Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento z włoskim repertuarem i Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miejskiego Domu Kultury – to tylko niektóre z wielu atrakcji.Na scenie na stadionie MOSiR wybrzmią ponadto przeboje Al Bano i Rominy Power w wykonaniu coverowego duetu An Dreo & Karina, a w koncercie finałowym wystąpi Francesco Napoli. W dniu włoskim konferansjerem będzie Paolo Cozza. Całość tradycyjnie zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

ulotka_2015-1

Zapraszamy!