Hamlet

Zakończone Filmy Kina Świt Data rozpoczęcia: 15.10 godz.: 19.45 Miejsce: Kino Świt

Nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch wciela się w tytułową rolę w wielkiej tragedii Szekspira. Wyreżyserowany przez Lyndsey Turner spektakl będzie transmitowany z Barbican Theatre do kin w całej Europie i poza nią.

Szekspirowska tragedia już stała się najszybciej sprzedającym się wydarzeniem w historii teatru w Londynie. Wszystkie bilety na przewidywane przedstawienia rozeszły się zanim przystąpiono do prób czytanych w teatrze. Benedict Cumberbatch zagra Hamleta w okresie 12 tygodni od sierpnia do października tego roku w londyńskim Barbican Theatre. Spektakl będzie transmitowany 15 października, dwa tygodnie przed zakończeniem serii przedstawień w ramach cyklu NT Live. W samej tylko Wielkiej Brytanii transmisję obejrzą widzowie w 550 kinach.

Przedstawienie z polskimi napisami.

Czas trwania 4 godziny