Wystawa fotografii

Zakończone Wystawy Miejsce: Galeria MDK

Zapraszamy na wystawę fotografii Indie autorstwa Joanny Borgieł – fotografki, podróżniczki i spadochroniarki.

Joanna Borgieł jest absolwentką Studium Fotograficznego i Porównawczych Studiów Cywilizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Spadochroniarka z zamiłowania i zawodu – żołnierz 6 Brygady Powietrznodesantowej (ma na koncie ponad 1200 skoków). Największą jej pasją są podróże i fotografia – do tej pory odwiedziła większość krajów europejskich, Armenię, Gruzję, Turcję, Ukrainę, Bułgarię, Islandię i Indie (wyprawa ta zaowocowała wystawą indywidualną i serią slajdowisk).

Brała udział w fotograficznych wystawach zbiorowych, finalistka konkursów fotograficznych. Zdobywczyni Grand Prix wystawy FOTOGLOB w ramach KOLOSÓW (za 2014 rok) oraz Złotego Szkła w kategorii Natura w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych 2015.