20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Zakończone Wyjazdy Data rozpoczęcia: 29.10 Miejsce: Kraków

Miłośnikom książek proponujemy wspólny wyjazd do Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków na 20. Międzynarodowe Targi Książki.

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.
Do grona wystawców należą: wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce, dystrybutorzy mediów elektronicznych dedykowanych czytelnikom, drukarnie oraz producenci papieru. W 2014 roku w imprezie uczestniczyło 696 wystawców (w tym kilkudziesięciu wydawców zagranicznych) i prawie 60 000 miłośników książek.
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza różnorodna i wielopłaszczyznowa:

– oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw,
– warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej,
– spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych,
– konkursy, wystawy,
– formuła święta książki w całym Krakowie (spotkania, happeningi literackie, spektakle teatralne, koncerty odbywające się poza terenami targowymi).

Zapewniamy transport w cenie 50 zł, bilety wstępu na Targi – we własnym zakresie.

Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela sekretariat MDK .