Teatr Dzieci Zagłębia

Zakończone Spektakle Data rozpoczęcia: 27.04 godz.: 10:00 Miejsce: sala widowiskowa

Zapraszamy na sztukę w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia O dziewczynce Katarzynce Czerwonym Kapturkiem zwanej.

Spektakl jest współczesną wersją jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm. Krnąbrny i beztroski Czerwony Kapturek w drodze do chorej babci spotyka wilka. Ulega jego namowom, nieświadomie ściągając na siebie wielkie niebezpieczeństwo. W konsekwencji gubi leśną drogę i wpada w niemałe kłopoty.
To barwne i dynamiczne przedstawienie, przeznaczone dla najmłodszych widzów, niesie ważną naukę o tym, jak poważne mogą być skutki rozmowy z obcymi. Nie zawsze znajdzie się bowiem myśliwy, który ochroni i pomoże Czerwonemu Kapturkowi zawrócić ze złej drogi.

Spektakl zrealizowany przy pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Cena biletu: 16 zł.