Młodym być i nic więcej

Zakończone Koncerty Data rozpoczęcia: 23.02 godz.: 16.00 Miejsce: sala widowiskowa

W ramach Karnawałowego Ogródka Teatralnego KOT 2019 zapraszamy na koncert z okazji 5 -lecia zespołu Mowimento Plus Młodym być i nic więcej.

Inicjatywa stworzenia zespołu Movimento Plus wyszła w roku 2013 od Renaty Gabryś. Początkowo prowadziła go Barbara Bielaczyc i pod jej kierunkiem grupa zaśpiewała swoje pierwsze koncerty. Od roku 2015 prowadzenie Movimento Plus przejął dr hab. Rafał Majzner. Zespołowi akompaniowali Aleksander Teliga jr, Ewelina Stanclik i Natalia Firlej. W ciągu 5 lat swego istnienia Movimento plus zaśpiewało na wielu festiwalach oraz koncertach okolicznościowych. Regularnie występuje między innymi w DPS Złota Jesień w Czechowicach-Dziedzicach, na goczałkowickim Festiwalu Róż, spotkaniach organizacji senioralnych oraz festiwalach organizowanych przez MDK w Czechowicach-Dziedzicach.
Entuzjazm członkiń zespołu, ich dbałość o oprawę sceniczną oraz repertuar, obejmujący przede wszystkim przeboje z lat od 30. do 60. XX wieku zyskał dla Movimento Plus grupę wiernej publiczności.
Na koncercie z okazji 5-lecia zespołu wykonane zostaną te piosenki, które zarówno śpiewające Panie, jak publiczność lubi najbardziej – między innymi „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Tango Milonga”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Ach, jak przyjemnie”, „Parasolki”.

 

Wystąpią:

Renata Gabryś
Urszula Siudak
Halina Gawior
Małgorzata Hatala
Joanna Świgoń – Greń
gościnnie Panowie z CTM Movimento

Ewelina Stanclik – fortepian
Rafał Majzner – przygotowanie
Barbara Bielaczyc – prowadzenie

Wstęp wolny.