Teatr Polska

Trwa! Spektakle Data rozpoczęcia: 18.10 godz.: 17.00 Miejsce: sala widowiskowa

Zapraszamy na spektakle w ramach programu Teatr Polska.

Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji przedstawień w miejscowościach,w których nie ma teatru instytucjonalnego.

Bilety na spektakle do nabycia w sekretariacie  MDK od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00.

Informujemy, iż rezerwacje biletów na imprezy kulturalne i kinowe nieodebrane na tydzień przed planowanym wydarzeniem tracą ważność.

Zwrotu zakupionych biletów można dokonać najpóźniej na 2 dni przed planowanym wydarzeniem, na podstawie paragonu.