Czechowicki Salon Artystyczny Przy Kawie

Zakończone Aktualności Data rozpoczęcia: 23.02 godz.: 12.30 Miejsce: hol kina Świt

Zapraszamy na Czechowicki Salon Artystyczny Przy kawie – Muzyczne przedpołudnie.

23 lutego 2020 o godz. 12.30 Zapraszamy na inaugurację cyklu spotkań, podczas których będą mogły zaprezentować swoją urodę artystyczne dusze naszego miasta.

Salon będzie więc miejscem wymiany doświadczeń na polu muzyki, poezji, sztuk plastycznych i wszelkiej innej aktywności twórczej. Salon jest otwarty dla wszystkich bez względu na wiek, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Wierzymy też, że przy filiżance kawy miło będzie podyskutować o naszych wyobrażeniach o pięknie i sposobach zaspokajania jego potrzeby w naszym codziennym życiu.

Jako pierwsi zaprezentują się młodzi wokaliści z Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento – między innymi wielokrotna laureatka konkursów wokalnych, sopranistka Zuzanna Kłaptocz, którą widownia miała już szansę oglądać m. in. w roli Alicji w „Rodzinie Addamsów” i Sylwii w „Księżniczce czardasza” młody, utalentowany tenor Radosław Szostak (znany publiczności m. in. z ról Moteła w „Skrzypku na dachu” i Boniego w „Księżniczce czardasza”.)

Gościnnie wystąpi Kornelia Szczypka, wieloletnia solistka CTM Movimento, obecnie studentka Akademii Muzycznej w Wiedniu, laureatka prestiżowych konkursów wokalnych, Nagrody Starosty Bielskiego oraz Nagrody Burmistrza Czechowic-Dziedzic w dziedzinie kultury.

Przy fortepianie zasiądą Ewelina Bachul i Natalia Firlej.

Wstęp wolny .