Przerwa wakacyjna

Na kolejną odsłonę DKF Puls zapraszamy już od października.

Wszystkim miłośnikom kina życzymy udanych wakacji!

tumblr_m2c6rbzj1z1rtc1rao1_500

Zwyczajna dziewczyna

Data i godzina seansu: 29.06.2017 20:00

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie „gadki szmatki”, czyli… kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i… przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!

Czas trwania: 1 godz. 57 min.
Reżyseria: Lone Scherfig
Scenariusz: Gaby Chiappe
Gatunek: komedia
Produkcja: Wielka Brytania
Obsada: Gemma Arterton (Catrin Cole), Sam Claflin (Tom Buckley), Bill Nighy (Ambrose Hilliard), Jack Huston (Ellis Cole)

Butterfly Kisses

Data i godzina seansu: 25.05.2017 20:15

Śledzimy losy Jake’a i jego dwóch najlepszych przyjaciół w świecie wypaczonym przez seks i pornografię. Każdy zmaga się z jakimiś demonami, ale Jake ze swojej tajemnicy nie może zwierzyć się nikomu.

Czas trwania: 1 godz. 29 min.
Reżyseria: Rafał Kapeliński
Scenariusz: Greer Ellison
Gatunek: dramat
Produkcja: Wielka Brytania
Obsada: Charlotte Beaumont (Amy), Elliot Cowan (Billy), Honor Kneafsey (Lilly), Theo Stevenson (Jake)

 

Mali mężczyźni

Data i godzina seansu: 01.06.2017 20:00

Rzecz dzieje się na Brooklynie: Jake i Tony mają po 13 lat. Poznają się, gdy rodzina Jake’a przenosi się do domu zmarłego niedawno dziadka, w którym matka Tony’ego od lat prowadzi swój sklep. Chłopcy szybko zaprzyjaźniają się ze sobą, ale ich znajomość staje pod znakiem zapytania, gdy pomiędzy ich rodzinami zachodzi poważny konflikt, którego podłożem są finanse.

Czas trwania: 1 godz. 25 min.
Reżyseria: Ira Sachs
Scenariusz: Ira Sachs, Mauricio Zacharias
Gatunek: dramat
Produkcja: Grecja, USA
Obsada: Greg Kinnear (Brian Jardine), Jennifer Ehle (Kathy Jardine), Paulina García (Leonor Calvelli), Michael Barbieri (Tony Calvelli)

 

Zapraszamy również na stronę dedykowaną Klubowi Filmowemu DKF Puls: http://dkfpuls.pl