Marzec

DzieńTytuł filmuGodzina seansu
1
niedziela
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Snajper
Biograficzny, Dramat | USA, ang., 15
18:00
Birdman
Dramat, Komedia | USA, 15
20:30
2
poniedziałek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Snajper
Biograficzny, Dramat | USA, ang., 15
18:00
Birdman
Dramat, Komedia | USA, 15
20:30
3
wtorek
Single i remiksy
Spektakl teatralny
17:00
Snajper
Biograficzny, Dramat | USA, ang., 15
20:15
4
środa
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Snajper
Biograficzny, Dramat | USA, ang., 15
18:00
Birdman
Dramat, Komedia | USA, 15
20:30
5
czwartek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
15:30
Birdman
Dramat, Komedia | USA, 15
17:00
DKF Mały Quinquin
Komedia, Dramat, Kryminał | franc.
19:00
6
piątek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Animacja, Komedia | franc., b.o.
15:30
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Heavy Mental
Dramat, Komedia | pol.
20:00
Tydzień Filmu Polskiego: Piąte: nie odchodź
Dramat obyczajowy | pol.
22:30
7
sobota
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Body/Ciało
Dramat | pol.
20:00
Tydzień Filmu Polskiego: Nasza klątwa
Dokument, Krótkometrażowy | pol.
21:45
Tydzień Filmu Polskiego: Między nami dobrze jest
Dramat, Groteska filmowa | pol
22:15
8
niedziela
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Warsaw by Night
Dramat, Komedia | pol.
20:00
Tydzień Filmu Polskiego: Furia
Dramat, Wojenny | Chin., ang., USA
22:00
9
poniedziałek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Kebab i horoskop
Dramat, Komedia | pol.
20:00
10
wtorek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów 3D
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Serce, Serduszko
Dramat | pol.
20:00
11
środa
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Joanna
Dokument | pol.
20:00
Tydzień Filmu Polskiego: Obce ciało
Dramat | pol.
20:45
12
czwartek
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Animacja, Komedia | franc., b.o.
16:15
Polskie gówno
Musical, Satyra| pol., 18
18:00
Tydzień Filmu Polskiego: Sąsiady
Obyczajowy | pol.

20:15
13
piątek
Krakowski Salon Poezji
Gość specjalny: Anna Dymna
17:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
19:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
21:00
14
sobota
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
15:00
The Met: Pani jeziora
live
17:45
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
21:30
15
niedziela
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
20:00
16
poniedziałek
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
20:00
17
wtorek
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
20:00
18
środa
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
20:00
19
czwartek
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
14.30
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
16:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
DKF Co robimy w ukryciu
Horror | nowozelandzki
20:00
20
piątek
Filmowy Klub Seniora: Przeboje i Oldboje
Komedia | czes.
14:30
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:30
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
20.00
21
sobota
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
20:00
22
niedziela
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
20:00
23
poniedziałek
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
20:00
24
wtorek
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
25
środa
Fru!
Animacja, Komedia | belg. fran., b.o.
16:15
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:00
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
20:00
26
czwartek
Teoria wszystkiego
Biograficzny, Dramat | ang.
16:00
Disco Polo
Komedia, Muzyczny | pol., 15
18:15
DKF Dwa dni, jedna noc
Dramat | belg., franc.
20:00
27
piątek
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
16:00
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
18:00
Whiplash
Dramat, Muzyczny | USA, 15
20:00
28
sobota
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
16:00
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
18:00
Whiplash
Dramat, Muzyczny | USA, 15
20:00
29
niedziela
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
16:00
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
18:00
Whiplash
Dramat, Muzyczny | USA, 15
20:00
30
poniedziałek
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
16:00
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
18:00
Whiplash
Dramat, Muzyczny | USA, 15
20:00
31
wtorek
Kopciuszek
Familijny | USA, 7
16:00
Whiplash
Dramat, Muzyczny | USA, 15
18:00