Hemar w chmurach. Kabaret

Zakończone Spektakle Data rozpoczęcia: 23.11 godz.: 16.00 Miejsce: sala widowiskowa

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprasza  na spektakl nawiązujący do najlepszych tradycji przedwojennego kabaretu literackiego…

Tyle jest miast, Titina, Rumba, Kiedy znów zakwitną białe bzy, Upić się warto, Wróć do Lwowa to tylko kilka piosenek – evergreenów, które usłyszą Państwo podczas teatralnego spotkania z Marianem Hemarem. Oprócz piosenek, scenariusz przedstawienia budują wyśmienite skecze, które są majstersztykiem sztuki satyrycznej wszech czasów.
Marian Hemar – satyryk, poeta, dramaturg. Autor ponad 3.000 piosenek. Przed wojną związany z kabaretami Qui Pro Quo i Cyrulik Warszawski. Należał do wirtuozów dowcipu, strofy, rymu, gry słów i puenty.

Grają: Piotr Machalica, Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Sylwia Karczmarczyk, Małgorzata Marciniak, Agata Ochota – Hutyra, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Maciej Półtorak, Antoni Rot

Przy fortepianie – Michał Rorat.

Bilety w cenie 45 i 55 zł.