Wystawa fotografii

Zakończone Wystawy Data: 09.12 - 16.12 Miejsce: Hol Kin Świt

Zapraszamy na wystawę fotograficzną  z wyprawy do Mauretanii autorstwa Leszka Szczasnego, pt. Czarny kontynent – białe zęby.

Wystawa ta jest próbą ocalenia poprzez fotografię (w przeważającej mierze portretową) najlepszych wrażeń z trudnej podróży po Mauretanii we wrześniu 2010 roku. Uśmiechnięci bohaterowie tej ekspozycji to reprezentanci wielu grup etnicznych kraju, będącego specyficzną w skali Afryki mieszanką arabsko-murzyńską, a także pojawiający się tam za pracą przybysze z zagranicy, na przykład z Senegalu, Nigerii czy Gwinei.
Każdą z prezentowanych fotografii, jak i wiele innych widocznych na mojej stronie internetowej, mogę przygotować do sprzedaży w indywidualnie uzgodnionym formacie. Mam też do zaoferowania gotową serię 10 dużych orientalnych widokówek oraz wydaną jesienią zeszłego książkę pt. „Świat na wyciągnięcie ręki”, zbierającą materiał z moich barwnych i niskobudżetowych eskapad po Europie i Bliskim Wschodzie.

Kontakt:
tel.kom. 788 945 820