Filmowy Sylwester

Zakończone Kino Świt Data rozpoczęcia: 31.12 godz.: 21.45 Miejsce: Kino Świt

Kino Świt zaprasza na Filmowego Sylwestra. Proponujemy wieczór z komedią „Last Vegas” w gwiazdorskiej osadzie, szampan i poczęstunek o północy oraz podróż w świat fantazji z filmem „Hobbit: Pustkowie Smauga”.

last vegas21.45 Last Vegas

 

Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Gatunek: komedia
Produkcja: USA
Reżyseria: Jon Turteltaub
Scenariusz: Dan Fogelman
Obsada:  Michael Douglas (Billy),  Robert De Niro (Paddy),  Morgan Freeman (Archie),  Kevin Kline (Sam),  Mary Steenburgen (Diana),  Jerry Ferrara (Dean)

hobbit ps00.10 Hobbit: Pustkowie Smauga

 

Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”. To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita”. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: „Hobbit: Niezwykła podróż”, „Hobbit: Pustkowie Smauga” oraz „Hobbit: Tam i z powrotem”. Nowa trylogia Petera Jacksona powstaje w technice 3D.

Czas trwania: 2 godz. 41 min.
Gatunek: fantasy, przygodowy
Produkcja: Nowa Zelandia/USA
Reżyseria: Peter Jackson
Scenariusz: Guillermo del Toro, Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens
Obsada:  Ian McKellen (Gandalf Szary),  Martin Freeman (Bilbo Baggins),  Richard Armitage (Thorin Dębowa Tarcza),  Ken Stott (Balin),  Graham McTavish (Dwalin),  William Kircher (Bifura)