Facet (nie)potrzebny od zaraz

Zakończone Kino Świt Miejsce: Kino Świt

Zosia rozstaje się z chłopakiem po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład….

Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji, postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką” okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery, popularny aktor Tomek, wzięty kompozytor Michał, zbuntowany romantyk Łysy, właściciel modnego klubu Janek lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości… albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

Czas trwania: 1 godz. 27 min.
Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Reżyseria: Weronika Migoń
Scenariusz: Weronika Migoń, Michał Czarnecki
Obsada:  Katarzyna Maciąg (Zosia),  Joanna Kulig (Patrycja, przyjaciółka Zosi),  Krzysztof Globisz (Ojciec Zosi),  Łukasz Garlicki (Piotr, chłopak Zosi),  Paweł Małaszyński (Wykładowca Ksawery),  Bartosz Porczyk (Aktor Tomek),  Marcel Sabat („Łysy”),  Maciej Stuhr (Kompozytor Michał),  Czesław Mozil (Janek, właściciel klubu),  Anna Czartoryska (Anna, koleżanka Zosi),  Michał Żebrowski (Lekarz)