95 lat MRKS Czechowice-Dziedzice 1921-2016. Historia prasą pisana

Z radością informujemy, iż ukazała się nowa książka wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic 95 lat MRKS Czechowice-Dziedzice 1921-2016. Historia prasą pisana, autorstwa Krzysztofa Adamca, Jacka Cwetlera i Anny Gieruli-Kłusek.

Książka opisuje dzieje „Walcowni”,  w sposób nietypowy, bo w oparciu o wycinki prasowe, które udało się autorom pozyskać z bibliotek, prywatnych kolekcji i ze zbiorów czechowickiej Izby Regionalnej.
Publikacja prezentuje nie tylko piłkarskie dzieje Klubu, ale również ukazuje dokonania innych sekcji sportowych, np. hokeja, boksu, lekkiej atletyki, łucznictwa i cartingu.
Przez łamy książki przewijają się sylwetki znanych sportowców, trenerów , działaczy, kibiców i sympatyków Klubu.
Książka licząca 300 stron dostępna jest w Izbie Regionalnej i w Księgarni „Na Lesisku”. To już 51. pozycja wydawnicza Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic.
Serdecznie gratulujemy autorom!