Dni Otwarte Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Zakończone Aktualności Data rozpoczęcia: 28.08 Miejsce: Kino Świt

Zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

28 sierpnia

13:30 – Czechowickie Archiwa Filmowe (Kino Świt / Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki wydaje sekretariat MDK, liczba miejsc ograniczona)

14:00 – Scooby-Doo (Kino Świt. W sekretariacie MDK dostępne bilety bezpłatne dla mieszkańców Powiatu Bielskiego, ilość biletów ograniczona)

Mini wykłady z dziejów Czechowic-Dziedzic (Jacek Cwetler)

Gry i zabawy

Oprowadzanie po szlaku zabytków Czechowic-Dziedzic (Klasztor oo. Jezuitów, Pomnik Legionistów, Pomnik Strażaków, Dworzec Kolejowy, Lesisko, Plac targowy, Kamienie Graniczne / Godziny zwiedzania 17:30, 18:30)

29 sierpnia

15:30 – Tenet (Kino Świt, w sekretariacie MDK dostępne bilety bezpłatne dla mieszkańców Powiatu Bielskiego, ilość biletów ograniczona)