eMDeK w Sieci

Trwa! Inne, Spektakle Miejsce: Kino Świt

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach za pośrednictwem Internetu. Na początek przygotowaliśmy dla Państwa konkurs fotograficzny, recytatorski oraz retransmisję spektaklu Księżniczka czardasza.

Kolejne materiały będą pojawiać się bezpośrednio w nowym dziale eMDeK w Sieci, do którego można trafić klikając logo eMDeK w Sieci na górze strony lub tutaj.

Poniżej skrót pierwszych materiałów:

CZECHOWIDZĘ
Konkurs fotograficzny

Organizator: Miejski Dom Kultury

Konkurs jest skierowany do mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice powyżej 15 roku życia.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: czechowidzę@gmail.com, w terminie 23.11-07.12.2020.
Pełny Regulamin konkursu:

CZECHOSTROFY
Otwarty Konkurs Recytatorski

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Autorów Polskich oddział Bielsko-Biała

W konkursie mogą wziąć udział recytatorzy z województwa śląskiego w trzech kategoriach wiekowych: 3-11 lat, 12-18 lat, powyżej 19 roku życia.
Kartę zgłoszenia oraz plik wideo należy przesłać na adres: czechostrofy@gmail.com w postaci pliku lub linku do 10 stycznia.

Pełny regulamin Konkursu:

Emmerich Kalman
Księżniczka czardasza

Operetka w dwóch aktach

Retransmisja spektaklu w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento, zarejestrowanego 5 stycznia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.