Sweat

Przed nami! Filmy Kina Świt Miejsce: Kino Świt

Film opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki.

W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama. Kiedy Sylwia zdecyduje się umieścić w sieci odważne nagranie, będzie ono początkiem serii wydarzeń, które staną się próbą zarówno dla niej, jak i dla nielicznych osób, którzy znają ją bliżej. W ciągu trzech dni dziewczyna nieoczekiwanie odkryje ciemną stronę swojej popularności, a jednocześnie pozna prawdziwą bliskość.

Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Reżyseria: Magnus von Horn
Scenariusz: Magnus von Horn
Gatunek: dramat
Produkcja: Polska, Szwecja
Obsada: Magdalena Koleśnik (Sylwia Zając), Julian Świeżewski (Kludiusz), Aleksandra Konieczna (Basia), Zbigniew Zamachowski (Fryderyk)