Sukcesy mażoretek

Kwiecień i maj były dla grup naszych mażoretek nie tylko miesiącami wytężonej pracy, ale też zaowocowały wspaniałymi sukcesami.

Pierwszy odniosły nasze najmłodsze mażoretki w wieku od 3 do 7 lat zdobywając I miejsce w konkursie Zakręcone Przedszkolaki, III miejsce w konkursie tanecznym w Żywcu, tytuł oraz największe zwycięstwo Mistrza Polski Federacji MIA w kategorii „Mini formacja baton dzieci >>Baby shark<<„. Trenerem grupy jest Iwona Rogusinska.

Również kadetki, trenowane przez Magdę R. reprezentowały nas na konkursach w Kuźni Raciborskiej i Knurowie gdzie zajęły IV i V miejsce. 5 czerwca zdobyły tytuł Mistrza Polski on-line Federacji MIA za mini formację baton „Barbie girl”.

Kadetki starsze również mają na koncie kilka sukcesów. Są to: VI miejsce za trio na konkursie w Kuźni Raciborskiej, tytuł Wicemistrza Polski on-line Federacji MIA dla Marty J. oraz tytuł II Wicemistrz Polski on-line Federacji MIA trio baton kadetki.

Sukcesy odnoszą też nasze najstarsze mażoretki. Magda zdobyła II miejsce w konkursie tanecznym „Faza”, wyróżnienie I stopnia w konkursie w Żywcu oraz V miejsce na Mistrzostwach Polski on-line Federacji MIA z niewielką różnicą 0,40 punktu do III miejsca za solo.

Jedyna nasza solistka tańczącą z pomponami zdobyła III miejsce w konkursie tanecznym „Faza”, III miejsce na konkursie w Żywcu i VI miejsce podczas Mistrzostw Polski on-line.

Najstarsza mażoretka Julia K. startując w Mistrzostwach Polski on-line Federacji MIA zdobyła tytuł Wicemistrza Polski.

Dziękujemy za pomoc strażakom z OSP Czechowice, Zarządowi a szczególnie prezesowi OSP, panu Krzysztofowi Szary za udostępnienie sali do ćwiczeń. Dzięki naszym czechowickim strażakom mażoretki mogą teraz cieszyć się ze zdobytych medali.