4. Festiwal Amatorskich Ognisk Muzycznych

Zakończone Koncerty Data rozpoczęcia: 20.11 Miejsce: sala widowiskowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. Festiwalu Amatorskich Ognisk Muzycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. Festiwalu Amatorskich Ognisk Muzycznych. W ramach Festiwalu odbędzie się Konkurs Muzyczny skierowany do uczestników pozaszkolnych form kształcenia artystycznego (ognisk muzycznych, prywatnych placówek  artystycznych, indywidualnych lekcji gry na instrumencie,  itp.) z  gmin położonych na terenie powiatu bielskiego (Szczyrk, Buczkowice, Jaworze, Jasienica, Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Wilkowice, Wilamowice, Kozy, Porąbka),  mieszczących się w przedziale wiekowym 7-19 lat.

Przesłuchania konkursowe wraz z Koncertem Laureatów odbędą się 20 listopada 2021 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15.10.2021  r. Organizator dopuszcza do Konkursu czterdziestu uczestników, według kolejności zgłoszeń. O kolejności decyduje data i godzina wpłynięcia zgłoszenia do Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Dla nagrodzonych uczestników organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody finansowe. Koncert Laureatów odbedzie się  20 listopada 2021 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach po przesłuchaniach, o godzinie 14.30.

Festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie „Przyjazny Zabrzeg”, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Gminy Czechowice-Dziedzice.

Szczegóły na stronie: www.przyjaznyzabrzeg.pl

Regulamin/karta zgłoszenia