Trwa! Wystawy Data rozpoczęcia: 26.05 godz.: 17.00 Miejsce: galeria MDK

Zapraszamy na wystawę z okazji obchodzonych w 2021 roku setnych urodzin Klubu MRKS Walcownia Czechowice-Dziedzice.

Z tej okazji chcielibyśmy, jako suplement, do zeszłorocznej rocznicy zaprosić Państwa na wystawę „Łucznicy z RKS Walcownia Dziedzice”.
Nie tylko piłką nożną stał przez lata klub RKS-u, były też i inne sekcje, m.in. boksu, hokeja, lekkiej atletyki, tenisa stołowego, szachów oraz łucznictwa.

Chcemy pokazać na wystawie kilkudziesięcioletni dorobek sekcji łuczniczej – medale, odznaki, dyplomy, szarfy, zdjęcia, plakaty oraz łuki i ekwipunek łucznika.
Udało nam się dotrzeć do ponad 20 dawnych zawodników klubu i to dzięki ich pomocy i ich łuczniczym trofeom i pamiątką powstanie wystawa.

Organizatorzy:
Członkowie dawnej sekcji łuczniczej RKS Walcownia Dziedzice, Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Izba Regionalna w Czechowicach-Dziedzicach.