Wycieczka

Zakończone Wyjazdy Data rozpoczęcia: 05.11 godz.: 6.00 Miejsce: parking MDK

Zapraszamy na wycieczkę do Konstancina-Jeziornej i Radomia.

Zwiedzimy wystawę poświęconą Tamarze Łempickiej w Villi la Fleur, w Konstancinie-Jeziornej – zbiory prywatne.
W tym roku byliśmy już na wystawach prezentujących prace Tamary Łempickiej, w Muzeum Narodowym w Lublinie i w Muzeum Narodowym w Krakowie, wyjazd listopadowy jest zwieńczeniem tej „malarskiej podróży”. Na wystawie prezentowane są prace, których nie było w Lublinie i Krakowie.
Zwiedzimy także wystawę stałą, na której wystawiono prace z polskich i zagranicznych artystów, działających w XX wieku.
W tym roku zwiedzaliśmy także wystawę poświęconą twórczości Jacka Malczewskiego, która była prezentowana w Muzeum Narodowym w Krakowie, więc wyjazd do radomskiego muzeum jest także suplementem do krakowskiej wystawy.

Miejsce: ” Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Muzeum Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Liczba miejsc: 45

Koszt: 230.00 zł, w tym 70.00 zł zbiera przewodnik w autokarze; bilety i przewodnicy

Zapisy od 17 października 2022 r. w sekretariacie MDK Czechowice-Dziedzice