Konkurs fotograficzny

Zakończone Inne Data rozpoczęcia: 14.02

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym #zakochaj się w powiecie bielskim, który mamy przyjemność organizować już po raz trzeci. 

Czy można nie kochać powiatu bielskiego?

Jeśli jeszcze wahasz się nad odpowiedzią, koniecznie #zakochaj się w powiecie bielskim i weź udział w naszym konkursie!

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu bielskiego, sympatyków ziemi bielskiej oraz turystów odwiedzających nasz region. Udział w nim mogą wziąć osoby dorosłe oraz dzieci, ale wymagamy podpisanej zgody rodziców!  

Zasady są proste!

  • Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego (góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp.),
  • Prześlij je w terminie do 14 lutego 2023 r. włącznie wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy: turystyka@powiat.bielsko.pl 
  • Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu  laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 zł do sklepu Decathlon oraz atrakcyjne materiały promocyjne powiatu bielskiego.
  • Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu w dniu 15 lutego br. umieszczą na swoim profilu na portalu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość „lajków” i „serduszek”!
  • Głosowanie trwać będzie do dnia 22 lutego 2023 r. do godz. 15.00!
  • Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 23 lutego 2023 r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu

Karta zgłoszenia

Powiatu Bielskiego nie da się nie kochać. #zakochaj się w powiecie bielskim i Ty!