Spotkanie promocyjne

Zakończone Spotkania Data rozpoczęcia: 10.02 godz.: 16.30 Miejsce: MDK

Zapraszamy na spotkanie promocyjne Kalendarza Beskidzkiego 2023.

Ambicją redakcji Kalendarza Beskidzkiego jest m.in. pełnienie funkcji kulturotwórczych w regionie. Z tego powodu podczas najbliższej promocji rocznika 10 lutego o g. 16,30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się recital bohaterów Kalendarza Beskidzkiego AD 2023 – uczniów niezwykłej i ważnej postaci śląskiego życia społecznego, wokalistki i pedagoga Barbary Bielaczyc – Emilii Rabczak, Eweliny Stanclik, Piotra Brożka i Piotra Magi. Wystąpi także sama Barbara Bielaczyc oraz Zbigniew Lubowski – autor artykułu poświęconego jej uczniom z czechowickiego teatru pt. „Gwiazdorska piętnastka Movimento”.
Nie jest wykluczony udział innych niespodziewanych gości.
Kalendarz Beskidzki 2023 zawiera około 40 tekstów o ważnych dla naszego regionu postaciach i rodach. Podczas imprezy rocznik będzie do kupienia po cenie promocyjnej 30 zł. Kalendarz Beskidzki można stale nabyć w siedzibie wydawcy Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia przy ul. Krasińskiego 5 A oraz księgarni „Klimczok” w Bielsku-Białej.

Zapraszam do fascynującej lektury i wysłuchania czechowickiego koncertu.
Red. Jan Picheta