Koncert uczniów Ogniska Muzycznego

Zakończone Zajęcia MDK Data rozpoczęcia: 18.06 godz.: 15.00 Miejsce: sala widowiskowa

Zapraszamy na koncert uczniów Ogniska Muzycznego MDK w klasie pianina i gitary.

Zajęcia nauki gry na gitarze i pianinie trwały od września do czerwca (dwa semestry szkolne). Coroczny koncert, podsumowujący wielomiesięczną naukę jest okazją do zaprezentowania efektów wielomiesięcznej pracy.
Występujący przed Państwem członkowie ogniska muzycznego zaprezentują swoje popisowe numery.
Instrumenty w rękach naszych muzyków gwarantują niezapomniane wrażenia. Zapraszamy wszystkich, którym muzyka nie jest obojętna. Być może ktoś z Was zdecyduje się przyjść na zajęcia muzyczne i w przyszłym roku wystąpić na kolejnym koncercie podsumowującym…

Gitara

Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

Pianino

Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym niewymagającym instrumencie daje możliwość wszechstronnego rozwoju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.