Sukces Orkiestry

Gratulujemy kolejnego, wielkiego sukcesu Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Miejskiego Domu Kultury!

Podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2023, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zdobyła:

Złoty dyplom (100 punktów) otrzymuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz

Grand Prix konkursu, Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej i nagrodę pieniężną otrzymuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz.

Wyróżnienie dla najlepszego kapelmistrza Konkursu Estradowego otrzymuje Tomasz Janusz, Kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK w Czechowicach-Dziedzicach.

Wyróżnienie dla najlepszego zespołu polskiego otrzymuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz.

Puchar Wójta Gminy Kozy dla najlepszego zespołu młodzieżowego otrzymuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz.

Puchar Starosty dla najlepszego zespołu Powiatu Bielskiego oraz nagrodę pieniężną otrzymuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, Kapelmistrz: Tomasz Janusz.

Orkiestra wzięła udział w Paradzie Nowoorleańskiej w ramach OJF Bielska Zadymka Jazzowa! Dziękujemy, że tak wielu z Was stało się częścią tego wydarzenia i przeszliśmy razem ulicami Bielska-Białej!