Koncert Muddy Manninen & Leburn Maddox

Zakończone Koncerty Data rozpoczęcia: 12.02 godz.: 18:00 Miejsce: Piwnica Muz

Zapraszamy na koncert Muddy Manninen & Leburn Maddox w MDK!

Miejski Dom Kultury w Czechowicach Dziedzicach zaprasza wszystkich miłośników bluesa i rocka na niezapomniany koncert dwóch legendarnych gitarzystów: Muddy Manninen i Leburn Maddox. Koncert odbędzie się w ramach Karnawałowego Ogródka Teatralnego, 12 lutego w Piwnicy Muz o godzinie 18:00.

Muddy Manninen to jeden z najlepszych europejskich gitarzystów blues rockowych. Przez lata związany z legendarnym zespołem Wishbone Ash, z którym nagrał wiele klasycznych albumów i odbył setki koncertów na całym świecie. Jego styl gry łączy w sobie technikę, pasję i melodyjność, a jego solówki potrafią poruszyć najgłębsze struny duszy.

Leburn Maddox to prawdziwy weteran sceny muzycznej, który zachwyca fanów na całym świecie swoim głosem i grą na gitarze. Od 1976 roku, po zdobyciu pracy jako gitarzysta dla Jimmy’ego Castora, artysty nagrywającego w Atlantic Records, LeBurn dał tysiące koncertów, jako support przed takimi gwiazdami jak Chaka KhanBill WithersPattie LaBelleKool & the GangMarvin GayeMother’s Finest. W 1982 roku, w swoim wcieleniu artysty reggae, współpracował z Burning SpearThe WailersMichigan & SmileyAugustus PabloAndrew ToshTwinkle Brothers i wieloma innymi. Jako bluesman, otwierał koncerty i współpracował z takimi artystami jak Mr John Lee HookerAlbert CollinsJoe Lewis’s WalkerJoe BonamassaJeff Healy by wymienić tylko kilku.

W tym wyjątkowym projekcie muzycznym biorą udział polscy muzycy: Łukasz Gorczyca na basie i Tomek Dominik na perkusji. Razem stworzą niesamowitą atmosferę i zaserwują publiczności energetyczną mieszankę bluesa, rocka, soulu i reggae.

Nie przegap tej okazji, aby posłuchać i zobaczyć na żywo dwóch mistrzów gitary, którzy z pewnością zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i emocje. Bilety w cenie 40 i 50 zł do nabycia w sekretariacie MDK, kasie kina oraz na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl.