Kamyczkowy Ogród Rozmaitości

Zakończone Inne Data rozpoczęcia: 13.07 godz.: 13:00 Miejsce: Ogród Edukacyjno-Sensoryczny Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kamienia oraz 100-lecia Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Koło Rękodzieła Artystycznego serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie: Kamyczkowy Ogród Rozmaitości.

Na wszystkich chętnych czekać będzie wiele kamyczkowych atrakcji, w tym:

• Wielkie poszukiwania, podczas których można odnaleźć piękne, ręcznie malowane kamyczki.
  • Warsztaty malowania kamyczków, gdzie każdy chętny będzie mógł puścić wodze fantazji i stworzyć własne, unikalne dzieło. (Ilość materiałów jest ograniczona, dlatego jeśli malujesz już kamyczki i masz swoje ulubione przybory do ich zdobienia, zabierz je ze sobą.)
  • Konkurs, który pozwoli poznać wiele ciekawostek związanych z Miejskim Domem Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz zdobyć fantastyczne nagrody.

Serdecznie zachęcamy do udziału!